logo
Huis > Producten > Gebruikte Komatsu-graafmachine >
Gebruikte Komatsu PC78US-6 Hydraulische Graafmachine met korte draaicirkel, 8 ton, voor werk op krappe locaties

Gebruikte Komatsu PC78US-6 Hydraulische Graafmachine met korte draaicirkel, 8 ton, voor werk op krappe locaties

korte draaicirkel

werk op krappe locaties

Hydraulische graafmachine

Plaats van herkomst:

JAPAN

Merknaam:

Komatsu

Certificering:

CE, ISO 9001

Modelnummer:

Pc78us-6

Neem contact met ons op
O
Productdetails
Bedrijfsgewicht:
7.840 kg
Motormodel:
KOMATSU s4d87e-1
Motorvermogen:
44 kW / 59 pk
Emmercapaciteit:
0,28 m ³
Max graafdiepte:
4.050 millimeter
Max graafbereik:
6.480 mm
Totale lengte:
6.150 mm
Totale breedte:
2.200 mm
Staartzwaaistraal:
1.050 millimeter
Werktijden:
Ongeveer 4.200 H
Markeren:

korte draaicirkel

,

werk op krappe locaties

,

Hydraulische graafmachine

Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal
1 eenheid
Prijs
Bespreekbaar
Verpakking Details
Bulkcarrier / plat rek / container
Levertijd
7-15 dagen na storting
Betalingscondities
T/T, L/C, Western Union
Levering vermogen
15 eenheden per maand
Gerelateerde producten
Neem contact met ons op
86--15136410113
Contact opnemen
Productbeschrijving

Deze gebruikte Komatsu PC78US-6 is de versie met korte draaicirkel van Komatsu's populaire hydraulische graafmachine van 8 ton, speciaal ontworpen voor klussen waarbij de ruimte beperkt is en veiligheid van cruciaal belang is. Het contragewicht blijft tijdens het draaien binnen de spoorbreedte, waardoor de machinist direct langs wegen, gebouwen en steigers kan werken zonder het risico dat de staart obstakels raakt. Door de beproefde S4D87E-1-motor te combineren met het nauwkeurige hydraulische systeem van Komatsu, levert dit model een niveau van controle dat machinisten waarderen bij nivellerings- en pijplegwerkzaamheden.

Deze PC78US-6 is het grootste deel van zijn leven onderhouden door hetzelfde Japanse verhuurbedrijf en wordt geleverd met gedocumenteerde onderhoudsboekjes. De motor loopt soepel met een stabiele oliedruk, de hydrauliek reageert zonder aarzeling en de zwenkrem houdt stevig stand op hellingen. De cabine is compleet, al het glas is intact, de stoel is comfortabel en de airconditioning heeft een onderhoudsbeurt gehad en blaast koude lucht. De machine staat momenteel op onze werf in Shanghai en kan op verzoek proefgereden worden.

Belangrijkste kenmerken
  • Swing-ontwerp met korte staart:De zwenkradius aan de achterkant van slechts 1.050 mm maakt veilige rotatie in smalle stedelijke corridors en wegbermen mogelijk
  • Beproefd 8-tons platform:een van de meest succesvolle klassen van Komatsu, met uitstekende onderdelenbeschikbaarheid wereldwijd
  • Sterke uitbraakkrachten:de giek- en armgeometrie levert krachtige graafprestaties voor een machine van dit formaat
  • Comfortabele bestuurderscabine:laag geluidsniveau, verstelbare stoel, duidelijke instrumenten en goed zicht rondom
  • Servicegeschiedenis beschikbaar:onderhoudsgegevens uit Japan ondersteunen de staat en urenaflezing
  • Multifunctioneel klaar:extra hydraulische leidingen gemonteerd voor hydraulische brekers, vijzels en grijpers
Technische specificaties
ParameterSpecificatie
Bedrijfsgewicht7.840 kg
MotormodelKomatsu S4D87E-1
Motorvermogen44 kW / 59 pk
Emmercapaciteit0,28 m³
Maximale graafdiepte4.050 mm
Maximaal graafbereik6.480 mm
Zwenkradius van de staart1.050 millimeter
Breedte spoorschoen450 mm
WerktijdenOngeveer 4.200 H
Jaar2016
Toepassingen

De PC78US-6 is gebouwd voor werk in krappe ruimtes: herstel van stedelijke wegen, aanleg van trottoirs en trottoirbanden, aanleg van pijpen in greppels, uitgraven van kelders, drainagewerkzaamheden en reparaties van kleine bruggen. Dankzij de korte staart kan hij naast open rijstroken werken met minimale rijstrookafsluiting, een groot voordeel voor gemeentelijke aannemers. Met een hydraulische sloophamer kan hij gemakkelijk het breken van betonverhardingen verwerken, en met een kantelbak kan hij hellingen en afwateringssloten nauwkeurig nivelleren.

Arbeidsomstandigheden en inspectie

Ons inspectieteam controleerde de motor, de hydraulische pomp, het zwenkmechanisme, het onderstel en het elektrische systeem van de machine. De spoorafstelling is correct, de tandwielen vertonen acceptabele slijtage voor de urenaflezing en er zijn geen olielekken uit de hoofdpompen of eindaandrijvingen. We voegen een video toe van de machine die graaft en zwaait onder belasting, plus close-upfoto's van het onderstel en de giek, zodat kopers de unit met volledig vertrouwen op afstand kunnen evalueren.

Verpakking en kwaliteitsborging

De graafmachine wordt klaargemaakt voor export met de giek en arm in de transportpositie gevouwen, de bak verwijderd en in kratten gezet, en alle losse onderdelen geïnventariseerd. Voor containervervoer wordt de machine vastgeketend; voor flat rack-verzending wordt het geblokkeerd en aan het dek vastgesjord. Wij regelen de verzending vanuit de havens van Shanghai of Qingdao en bieden volledige exportdocumentatie, inclusief paklijst, handelsfactuur, certificaat van oorsprong en vrachtbrief.

Waarom voor ons kiezen

Wij zijn gespecialiseerd in Japanse en Koreaanse gebruikte graafmachines en hebben een reputatie opgebouwd voor het eerlijk beoordelen van machinecondities. Elke unit wordt uitgebreid gefotografeerd, op video getest en tegen een eerlijke prijs aangeboden. Ons meertalige verkoopteam communiceert in het Engels, Frans, Spaans, Arabisch en Russisch, en we helpen met importdocumentatie voor bestemmingen in Afrika, het Midden-Oosten en Latijns-Amerika.

Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons