logo
Huis > Producten > Gebruikt Hitachi-Graafwerktuig >
Gebruikte Hitachi ZX30U minigraver van 3 ton, klaar voor gebruik, met rubberen rupsbanden

Gebruikte Hitachi ZX30U minigraver van 3 ton, klaar voor gebruik, met rubberen rupsbanden

tuin- en boomgaardwerk

Mini-graafmachine met rubberen spoor

compacte machine van 3 ton

Plaats van herkomst:

JAPAN

Merknaam:

Hitachi

Certificering:

CE, ISO 9001

Modelnummer:

ZX30U

Neem contact met ons op
O
Productdetails
Bedrijfsgewicht:
3.000 kg
Motormodel:
ISUZU 4LE1
Motorvermogen:
20,4 kW / 27 pk
Emmercapaciteit:
00,08 m3
Max graafdiepte:
2.640 millimeter
Max graafbereik:
4.430 mm
Totale lengte:
3,830 mm
Totale breedte:
1.500 mm
Werktijden:
Ongeveer 2.400 H
Jaar:
2018
Markeren:

tuin- en boomgaardwerk

,

Mini-graafmachine met rubberen spoor

,

compacte machine van 3 ton

Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal
1 eenheid
Prijs
Bespreekbaar
Verpakking Details
Bulkcarrier / plat rek / container
Levertijd
7-15 dagen na storting
Betalingscondities
T/T, L/C, Western Union
Levering vermogen
12 eenheden per maand
Gerelateerde producten
Neem contact met ons op
86--15136410113
Contact opnemen
Productbeschrijving

Deze gebruikte Hitachi ZX30U is een minigraafmachine van 3 ton, ontworpen voor licht, nauwkeurig werk in tuinen, boomgaarden en kwekerijen. Met rubberen rupsen en een bedrijfsgewicht van slechts 3 ton beweegt de machine zich over zachte grond, gras en verharde paden zonder diepe sporen achter te laten of de wortelsystemen te beschadigen. De ZX30U wordt aangedreven door een betrouwbare Isuzu 4LE1-motor en beschikt over de soepele besturing van Hitachi, waardoor machinisten de fijngevoeligheid krijgen die nodig is voor het planten, graven van sleuven en kleine graafwerkzaamheden rond waardevolle fabrieken en constructies.

Deze ZX30U werd ingeruild door een Japans kwekerijbedrijf dat hem vooral gebruikte voor beplanting en kleine drainagewerkzaamheden. De machine verkeert in zeer goede staat: de motor start onmiddellijk, de hydrauliek werkt soepel en nauwkeurig, en de rubberen rupsbanden vertonen matige slijtage en hebben nog een goede levensduur. We hebben een volledige onderhoudsbeurt uitgevoerd, inclusief olie- en filtervervanging, de rupsbandspanning afgesteld en alle functies onder belasting getest. De machine is klaar voor verzending.

Belangrijkste kenmerken
  • Tuinvriendelijk ontwerp:rubberen rupsen en lage bodemdruk beschermen gazons, boomgaarden en zachte grond
  • Compacte 3-tonsklasse:klein genoeg voor smalle rijen kassen en toegang tot de achtertuin, maar toch krachtig genoeg voor echt graafwerk
  • Betrouwbare Isuzu-motor:de 4LE1 diesel staat bekend om zijn gemakkelijke start, laag brandstofverbruik en lange levensduur
  • Soepele pilootbediening:Het hydraulische systeem van Hitachi zorgt voor nauwkeurige, vederlichte bediening voor delicaat werk
  • Vers onderhouden:alle vloeistoffen en filters vernieuwd, machine getest onder belasting voordat deze op de markt werd gebracht
  • Containervriendelijk formaat:past in een standaard 20ft container voor voordelige internationale verzending
Technische specificaties
ParameterSpecificatie
Bedrijfsgewicht3.000 kg
MotormodelIsuzu 4LE1
Motorvermogen20,4 kW / 27 pk
Emmercapaciteit0,08 m³
Maximale graafdiepte2.640 millimeter
Maximaal graafbereik4.430 mm
Totale breedte1.500 millimeter
TracktypeRubberen rupsen
WerktijdenOngeveer 2.400 H
Jaar2018
Toepassingen

De ZX30U is de gespecialiseerde machine voor de landbouw en landschapsarchitectuur: het graven van plantgaten voor bomen en wijnstokken, het installeren van druppelirrigatieleidingen, het graven van sleuven voor drainage in boomgaarden, het aanleggen van terrassen op hellingen en het onderhouden van golfbanen en parken. Het is ook nuttig voor renovatiewerkzaamheden aan kleine gebouwen waar de toegang beperkt is. Dankzij het offset-giekontwerp kunt u dicht bij muren, hekken en boomstammen graven zonder deze te beschadigen.

Arbeidsomstandigheden en inspectie

Ons inspectieteam controleerde de motor, het hydraulisch systeem, de rubberen rupsbanden, het zwenkmechanisme en alle veiligheidsvoorzieningen. De machine werd een vol uur onder belasting gebruikt en alle bewegingen werden getest. Het inspectierapport met foto's is beschikbaar voor kopers en we kunnen een live videodemonstratie regelen voordat u zich vastlegt.

Verpakking en kwaliteitsborging

De ZX30U wordt in een 20ft-container geladen, waarbij de bak is verwijderd en in kratten is gezet, de giek is vastgezet en de accu is losgekoppeld. Alle exportdocumenten inclusief handelsfactuur, paklijst, certificaat van oorsprong en vrachtbrief worden verstrekt. Ons team coördineert het gehele verzendproces en houdt u op de hoogte.

Waarom voor ons kiezen

Wij zijn een gevestigde exporteur van gebruikte Japanse bouwmachines met een reputatie voor eerlijke sortering en betrouwbare service. Elke machine wordt geïnspecteerd, onderhouden en nauwkeurig beschreven. Wij ondersteunen onze klanten met verzendcoördinatie, advies over importdocumentatie en after-sales onderdelensourcing.

Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons