logo
Huis > Producten > Gebruikt Hitachi-Graafwerktuig >
5 Ton Gebruikte Hitachi ZX50U Minigraver met Isuzu Motor Zero Tail Swing

5 Ton Gebruikte Hitachi ZX50U Minigraver met Isuzu Motor Zero Tail Swing

Zero Tail Swing

isuzu motorvermogen

Mini-graafmachine van 5 ton

Plaats van herkomst:

JAPAN

Merknaam:

Hitachi

Certificering:

CE, ISO 9001

Modelnummer:

ZX50U

Neem contact met ons op
O
Productdetails
Bedrijfsgewicht:
4.900 kg
Motormodel:
ISUZU 4LE2
Motorvermogen:
28,7 kW / 38 pk
Emmercapaciteit:
0.16 m3
Max graafdiepte:
3.320 mm
Max graafbereik:
5.240 mm
Totale lengte:
4.900 mm
Totale breedte:
1.740 millimeter
Staartzwaaistraal:
850 mm
Werktijden:
Ongeveer 3.100 H
Markeren:

Zero Tail Swing

,

isuzu motorvermogen

,

Mini-graafmachine van 5 ton

Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal
1 eenheid
Prijs
Bespreekbaar
Verpakking Details
Bulkcarrier / plat rek / container
Levertijd
7-15 dagen na storting
Betalingscondities
T/T, L/C, Western Union
Levering vermogen
12 eenheden per maand
Gerelateerde producten
Neem contact met ons op
86--15136410113
Contact opnemen
Productbeschrijving

Deze gebruikte Hitachi ZX50U is een minigraafmachine van 5 ton met een zero-tail swing-ontwerp waardoor de machine veilig kan draaien in krappe ruimtes. De U-serie van Hitachi is speciaal gebouwd voor stads- en utiliteitswerk en combineert compacte afmetingen met de graafprestaties van een volledige machine van 5 ton. Deze graafmachine wordt aangedreven door de Isuzu 4LE2-motor en is uitgerust met het befaamde hydraulische systeem van Hitachi. Hij levert nauwkeurige bediening en betrouwbaar vermogen in een pakket dat gemakkelijk te vervoeren en zuinig in gebruik is.

Deze ZX50U is afkomstig van een Japanse nutsbedrijf en is consequent onderhouden. De machine loopt stil en soepel, de hydrauliek reageert precies zonder drift en het zero-tail swing-mechanisme werkt correct. Het onderstel verkeert in goede staat en heeft nog een levensduur van ongeveer 70 procent. Er is een volledige onderhoudsbeurt uitgevoerd, inclusief motorolie, hydrauliekolie, filters en smeerpunten.

Belangrijkste kenmerken
  • Zero-tail swing-ontwerp:het contragewicht blijft binnen de spoorbreedte, waardoor veilig langs muren en wegen kan worden gedraaid
  • Brandstofzuinige Isuzu-motor:de 4LE2 levert krachtig vermogen met een laag brandstofverbruik en een stille werking
  • Compact stadspakket:past gemakkelijk op een kleine aanhangwagen en werkt in krappe stadsruimtes
  • Soepele, nauwkeurige hydrauliek:Het pilotgestuurde systeem van Hitachi biedt uitstekende controle bij leiding- en kabelwerk
  • Gezond onderstel:ongeveer 70 procent resterende levensduur van het spoor, geverifieerd door meting
  • Volledige service voltooid:alle vloeistoffen en filters vernieuwd, machine getest voordat ze op de markt worden gebracht
Technische specificaties
ParameterSpecificatie
Bedrijfsgewicht4.900 kg
MotormodelIsuzu 4LE2
Motorvermogen28,7 kW / 38 pk
Emmercapaciteit0,16 m³
Maximale graafdiepte3.320 mm
Maximaal graafbereik5.240 mm
Zwenkradius van de staart850 mm
Totale breedte1.740 millimeter
WerktijdenOngeveer 3.100 H
Jaar2017
Toepassingen

De ZX50U is het werkpaard van stedelijke nutsprojecten: de installatie van water- en gasleidingen, het graven van kabels, reparaties aan trottoirs, afwateringswerkzaamheden en kleine funderingen. De zero-tail swing is een groot voordeel bij het werken langs drukke wegen en gebouwen, en het compacte formaat van de machine maakt toegang door smalle poorten en steegjes mogelijk. Aannemers van landschapsarchitectuur en zwembadbouw geven ook de voorkeur aan deze omvang vanwege de balans tussen kracht en mobiliteit.

Arbeidsomstandigheden en inspectie

De machine werd geïnspecteerd door onze gecertificeerde monteurs, inclusief motordiagnostiek, hydraulische druktesten, spoormeting en een volledige operationele test. Alle bevindingen worden vastgelegd in een schriftelijk rapport met foto's. Kopers kunnen het rapport opvragen, een videorondleiding regelen of de machine persoonlijk inspecteren op onze werf in Shanghai.

Verpakking en kwaliteitsborging

De ZX50U wordt verzonden in een 20ft container of per flat rack, waarbij de bak is verwijderd en in kratten is gezet, de giek is vastgezet en de accu is losgekoppeld. Ons team bereidt alle exportdocumentatie voor en kan de verzekering regelen. Wij zorgen voor laadfoto's zodat u de staat van de machine kunt bevestigen voordat het schip vertrekt.

Waarom voor ons kiezen

Wij zijn gespecialiseerd in gebruikte Japanse graafmachines en hebben een sterke reputatie opgebouwd op het gebied van nauwkeurige sortering en eerlijke handel. Onze klanten waarderen onze snelle communicatie, eerlijke prijzen en betrouwbare after-sales ondersteuning. Neem contact met ons op voor een offerte inclusief vracht naar uw bestemmingshaven.

Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons